Přejít na úvodní stranu

Erdrakete MAX K55S ZEMNÍ PROTLAČOVACÍ RAKETA S PNEUMATICKÝM ŘÍZENÍM ZPĚTNÉHO CHODU NA OLEJOVAČI

Erdrakete MAX K55S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cena na vyžádání

ID Machinerypark
OTTU-9164-BE
Výrobce
Ostatní
Model
Erdrakete MAX K55S
Kategorie
Raketa
Stav
Nové
Rok výroby
2024
Lokalita
80-298 Gdańsk
Polsko


Společnost TERMA se sídlem v Gdaňsku, která zaměstnává 500 zaměstnanců, je jedním z předních výrobců zemních protlačovacích raket MAX. Firma s vlastním vývojem a kvalitní výrobou využívá moderní teflonovou technologii a nabízí u kompletní modelové řady raket řízení zpětného chodu pomocí pneumatického ventilu umístěného na olejovači.

Zemní rakety jsou široce využívány při budování nebo rekonstrukcích vodovodních přípojek, kanalizací, elektrických či internetových rozvodů nebo např. kabelové televize.

Díky jejich jednoduché konstrukci, vysoké životnosti, jednoduchému ovládání a v neposlední řadě také přijatelné pořizovací ceně, nabízí zemní rakety MAX vhodnou alternativu k tradičním bezvýkopovým zařízením.

Protlačovací raketa MAX K55 je nejmenší a nejlehčí zemní raketou ve výrobním programu TERMA. Stejně jako ostatní modely je vybavena pneumatickým ventilem umístěným na olejovači, který řídí zpětný chod.

MAX K55 je především používána v případě potřeby bezvýkopového připojení domácností k již stávající telekomunikační nebo elektrické síti.

Raketa je navržena pro protlaky o průměru ø55 mm a následné protažení PE/PVC chráničky nebo potrubí o průměru ø32 mm a ø40 mm. Hlavní výhodou je vysoká kvalita zpracování, přesnost, rychlost rakety a vysoká životnost.

V rámci České a Slovenské republiky zastupujeme autorizovaný prodej a servis. Nabízíme představení zemních raket a zaškolení obsluhy s možností dodání rakety včetně mobilního kompresoru. Pro své zákazníky nabízíme technickou podporu a odborný rychlý servis. Nejprodávanější modely raket včetně příslušenství máme skladem.
Těšíme se na společnou spolupráci.

MANEK stavební stroje spol. s r.o.
Tel. +420 776 195 303, www.protlaky-terma.cz

Nabízející

Terma Sp. z o.o.

Pan TERMA MAX
Czaple 100
80-298 Gdańsk
Polsko

Člen od 7 let
Komerční poskytovatelé

Kontaktovat nabízejícího

Lokalita

State: Pomořské vojvodství
Near: Gmina Kolbudy, Sopot, Żukowo.

Vypočítat trasu