Přejít na úvodní stranu

Machinerypark.cz
Růst na základě důvěry – již více než 10 let

Machinerypark patří k hlavním online tržištím v mezinárodním obchodu se stavebními stroji. Obchodníci, výrobci a stavební podniky důvěřují naší platformě již od roku 2003. Mezitím obsahuje naše databáze více než 50 000 nabídek na prodej a pronájem stavebních strojů, průmyslových zařízení a speciálních vozidel nejrůznějších výrobců.

Od začátku sázíme důsledně na vysoký nadregionální záběr – a chtěli bychom tak zajistit, aby také u "exotischen" strojů byla v souladu nabídka, poptávka a nakonec tedy i činitel úspěšnosti.

Přitom má pro náš podnik nejvyšší prioritu dlouhodobá vazba na zákazníka a jeho spokojenost: Důvěru u nabízejících vytváří zvláštní možnost inzerovat vlastní nabídky bezplatně po dobu dvou měsíců a vyzkoušet si tak naši platformu bez jakéhokoliv rizika. Inzerenti a zájemci oceňují kromě toho prvotřídní osobní servis našeho týmu.

Kdo hledá nějaký stroj, nachází na Machinerypark rovněž optimální předpoklady – pokud není požadovaný stroj okamžitě k dispozici, mohou být kdykoliv podány bezplatný poptávky.

Machinerypark během let neustále a trvale roste. "Mnohem důležitější ovšem je", jak uvádí Andreas Mannhart, náš zakladatel a jednatel společnosti PM Portal GmbH, "že jsme rozvážnou prací získali dobrou pověst v oboru a zajistili úkryt ve stínu velkých portálů s vozidly. Naším cílem není rychlý obchod, nýbrž pevné vztahy se zákazníky s přesvědčivými výsledky."

To, že je náš koncept přijímán na trhu kladně, ukazují fakta: Počet našich stálých zákazníků pořád stoupá a dosah je stále vyšší. Machinerypark dosahuje tedy cílovou skupinu – a je proto první volbou u inzerujících zákazníků pro Banner & Co.