Přejít na úvodní stranu

Erdrakete MAX K75KS Kurversion ZEMNÍ PROTLAČOVACÍ RAKETA - ZKRÁCENÁ VERZE, S PNEUMATICKÝM ŘÍZENÍM ZPĚTNÉHO CHODU NA OLEJOVAČI

Erdrakete MAX K75KS Kurversion
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cena na vyžádání

ID Machinerypark
EGFM-6315-AC
Výrobce
Ostatní
Model
Erdrakete MAX K75KS Kurversion
Kategorie
Raketa
Stav
Nové
Rok výroby
2024
Lokalita
80-298 Gdańsk
Polsko


Technické údaje

Záruka
Ano
Společnost TERMA se sídlem v Gdaňsku, která zaměstnává 500 zaměstnanců, je jedním z předních výrobců zemních protlačovacích raket MAX. Firma s vlastním vývojem a kvalitní výrobou využívá moderní teflonovou technologii a nabízí u kompletní modelové řady raket řízení zpětného chodu pomocí pneumatického ventilu umístěného na olejovači.

Zemní rakety jsou široce využívány při budování nebo rekonstrukcích vodovodních přípojek, kanalizací, elektrických či internetových rozvodů nebo např. kabelové televize.

Díky jejich jednoduché konstrukci, vysoké životnosti, jednoduchému ovládání a v neposlední řadě také přijatelné pořizovací ceně, nabízí zemní rakety MAX vhodnou alternativu k tradičním bezvýkopovým zařízením.

Raketa K75K je navržena pro protlaky o průměru ø75 mm a pro zatahování chráničky o průměru ø63-75 mm. Zkrácená verze přináší řadu výhod - snadnější manipulaci, nižší hmotnost a především menší výkop. Hlavní předností je vysoká kvalita zpracování a odolnost rakety, přesnost, rychlost a její vysoká životnost. Raketa je velmi jednoduchá na ovládání s ovládáním směru chodu rakety pomocí pneumatického ventilu umístěného na olejovači. Tím je ovládání velice snadné a bezpečné. Nabízíme široký sortiment příslušenství.

V rámci České a Slovenské republiky zastupujeme autorizovaný prodej a servis. Nabízíme představení zemních raket a zaškolení obsluhy s možností dodání rakety včetně mobilního kompresoru. Pro své zákazníky nabízíme technickou podporu a odborný rychlý servis. Nejprodávanější modely raket včetně příslušenství máme skladem.
Těšíme se na společnou spolupráci.

MANEK stavební stroje spol. s r.o.
Tel. +420 776 195 303, www.protlaky-terma.cz

Nabízející

Terma Sp. z o.o.

Pan TERMA MAX
Czaple 100
80-298 Gdańsk
Polsko

Člen od 7 let
Komerční poskytovatelé

Kontaktovat nabízejícího

Lokalita

State: Pomořské vojvodství
Near: Gmina Kolbudy, Sopot, Żukowo.

Vypočítat trasu