Erdrakete MAX K160S ZEMNÍ PROTLAČOVACÍ RAKETA S PNEUMATICKÝM ŘÍZENÍM ZPĚTNÉHO CHODU NA OLEJOVAČI

Erdrakete MAX K160S
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cena na vyžádání

ID Machinerypark
UQSC-9416-BD
Kategorie
Raketa
Výrobce
Ostatní
Model
Erdrakete MAX K160S
Rok výroby
2020
Stav
Nové
Lokalita
80-298 Gdańsk
Polsko


Společnost TERMA se sídlem v Gdaňsku, která zaměstnává 500 zaměstnanců, je jedním z předních výrobců zemních protlačovacích raket MAX. Firma s vlastním vývojem a kvalitní výrobou využívá moderní teflonovou technologii a nabízí u kompletní modelové řady raket řízení zpětného chodu pomocí pneumatického ventilu umístěného na olejovači.

Zemní rakety jsou široce využívány při budování nebo rekonstrukcích vodovodních přípojek, kanalizací, elektrických či internetových rozvodů nebo např. kabelové televize.

Díky jejich jednoduché konstrukci, vysoké životnosti, jednoduchému ovládání a v neposlední řadě také přijatelné pořizovací ceně, nabízí zemní rakety MAX vhodnou alternativu k tradičním bezvýkopovým zařízením.

Raketa K160S je navržena pro protlaky o průměru ø160 mm, přímé zatahování chráničky o průměru ø 110-160 mm a pro ramování ocelového potrubí do průměru ø406 mm. Hlavní předností je vysoká kvalita zpracování a odolnost rakety, přesnost, rychlost a její vysoká životnost. Raketa je velmi jednoduchá na ovládání s ovládáním směru chodu rakety pomocí pneumatického ventilu umístěného na olejovači. Tím je ovládání velice snadné a bezpečné. Nabízíme široký sortiment příslušenství, který rozšiřují možnosti jejího použití.

APPLICATION:
Provádění protlaků o průměru ø 160 mm.
Provádění protlaků s možností použití rozšiřovacího pouzdra až na průměry ø195 a ø219 mm.
Přímé zatahování chráničky nebo PE/PVC potrubí za raketou o průměrech ø110-ø140 mm.
Ramování ocelového potrubí s rozšiřovacími prstenci až do průměru ø406 mm.

V rámci České a Slovenské republiky zastupujeme autorizovaný prodej a servis. Nabízíme představení zemních raket a zaškolení obsluhy s možností dodání rakety včetně mobilního kompresoru. Pro své zákazníky nabízíme technickou podporu a odborný rychlý servis. Nejprodávanější modely raket včetně příslušenství máme skladem.
Těšíme se na společnou spolupráci.

MANEK stavební stroje spol. s r.o.
Tel. +420 776 195 303, www.protlaky-terma.cz

Technické údaje

Záruka
Ano

Nabízející

Terma Sp. z o.o.
Pan TERMA MAX
Czaple 100
80-298 Gdańsk
Polsko

Člen od 4 let
Komerční poskytovatelé

Kontaktovat nabízejícího

Lokalita

State: Pomořské vojvodství
Near: Gmina Kolbudy, Sopot, Żukowo.

Vypočítat trasu

Zakázka na hledání
Nezáleží na tom, zda použité nebo nové – jako registrovaný uživatel můžete jednoduše bezplatně umístit poptávku pro Raketa v našem tržišti a prezentovat velkému počtu zákazníků na Machinerypark.