Sumab Mobilní betonárna K-40.

Sumab K-40

Cena na vyžádání

ID Machinerypark
VOPJ-8046-EB
Kategorie
mobilní betonárka
Výrobce
Sumab
Model
K-40
Rok výroby
2020
Stav
Nové
Lokalita
211 24 MALMÖ
Švédsko


Mobilní betonárna Sumab K-40.
Mobilní betonárna Sumab K-40 určená pro výrobu vysoce kvalitních betonových a betonových směsí v objemu 30-40 m3 za hodinu. Přesná výkonnost zařízení závisí na typu a značce vyrobeného betonu a také na použitých kamenivech, cementu a množství chemických přísad.
Dávkovací zařízení je namontováno na rámu kontejneru a může být přepravováno v otevřeném horním kontejneru 40 stop.
4 agregáty, Pan-mixér 1500 1000 litrů, potažený 12 mm vrstvou speciální oceli. 5 směšovacích ramen. Aditivní čerpadlo, vysokotlaký kompresor. Počítač Siemens (50 konkrétních druhů). Automaticky otevírá dodávku čerstvého betonu. Pozinkovaná nádrž na vodu, 500 litrů, s integrovaným vodním čerpadlem DANFOSS. Dávkovací zařízení vybavené pohodlnou kabinou a systémem automatického řízení závodu. Moderní počítačový systém Siemens umožňuje vyrábět 100 receptů a druhů betonu. Můžete vytisknout každou směs připravené šarže v kilogramech a procentech, která zabrání krádeži cementu nebo kameniva při přípravě betonové směsi. Volitelně lze dodat: cementové silo, cementový šroub, pásový dopravník dodávaného hotového betonu z míchačky.
Betonárny SUMAB jsou zárukou kvality, trvanlivosti a spolehlivosti. Dávkovací závod je vyráběn skandinávskou technologií a využívá komponenty od předních evropských výrobců! Skandinávská kvalita za nejlepší cenu!
Pokud potřebujete více informací, můžete navštívit náš web nebo poslat žádost. Budeme nutně najít to nejlepší řešení pro vás! Jsme připraveni vás pozvat k návštěvě našich stávajících betonáren, které byly vyrobeny v 80. letech. Jsou stále v řadách!

Nabízející

Scandinavian & UK Machines AB

Scandinavian & UK Machines AB
Pan Egor Solovev
Bjurögatan 48
211 24 MALMÖ
Švédsko

Člen od 13 let
Komerční poskytovatelé

Kontaktovat nabízejícího

Zakázka na hledání
Nezáleží na tom, zda použité nebo nové – jako registrovaný uživatel můžete jednoduše bezplatně umístit poptávku pro mobilní betonárka v našem tržišti a prezentovat velkému počtu zákazníků na Machinerypark.