Sumab K-40 (40m3/h) Kontejnerové! K-40 (40 m3 / h) Mobilní zařízení

Sumab K-40 (40m3/h)
 
 
 
 
 
 

Cena na vyžádání

ID Machinerypark
FYET-1450-BC
Kategorie
mobilní betonárka
Výrobce
Sumab
Model
K-40 (40m3/h)
Rok výroby
2020
Stav
Nové
Lokalita
211 24 MALMÖ
Švédsko


Nová SUMAB Kontejnerizovaná mobilní betonárna SUMAB K40

Mobilní betonárna Sumab K-40.
Mobilní betonárna Sumab K-40 je určena k výrobě vysoce kvalitních betonových a betonových směsí v objemech 30-40 m3 za hodinu. Přesná výkonnost zařízení závisí na typu a značce vyrobeného betonu a na použitých kamenivech, cementu a množství chemických přísad.
Dávkovací zařízení je namontováno na rámu kontejneru a může být přepravováno na otevřeném horním kontejneru 40 stop.

4 agregáty, míchačka 1500/1000 litrů. Aditivní čerpadlo, vysokotlaký kompresor. Počítač Siemens (50 druhů betonu). Betonárny SUMAB jsou zárukou kvality, trvanlivosti a spolehlivosti. Dávkovací závod je vyráběn skandinávskou technologií a využívá komponenty od předních evropských výrobců! Skandinávská kvalita za nejlepší cenu!

Dávkovací zařízení vybavené pohodlnou kabinou a systémem automatického řízení závodu. Moderní počítačový systém Siemens umožňuje vyrábět 100 receptur a druhů betonu. Můžete vytisknout každou směs připravené dávky v kilogramech a procentech, která zabrání krádeži cementu nebo kameniva při přípravě betonové směsi.

Volitelně lze dodat: cementové silo, cementový šroub, pásový dopravník dodávaného hotového betonu z míchačky.

Pokud potřebujete více informací, můžete navštívit náš web nebo poslat žádost. Budeme nutně najít to nejlepší řešení pro vás! Jsme připraveni vás pozvat k návštěvě našich stávajících betonáren, které byly vyrobeny v 80. letech. Jsou stále v řadách!

Nabízející

Scandinavian & UK Machines AB

Scandinavian & UK Machines AB
Pan Egor Solovev
Bjurögatan 48
211 24 MALMÖ
Švédsko

Člen od 14 let
Komerční poskytovatelé

Kontaktovat nabízejícího

Zakázka na hledání
Nezáleží na tom, zda použité nebo nové – jako registrovaný uživatel můžete jednoduše bezplatně umístit poptávku pro mobilní betonárka v našem tržišti a prezentovat velkému počtu zákazníků na Machinerypark.