Přejít na úvodní stranu

Contain Haus Container | Ploché obaly | Postavte si to sami! | kontejnery | kancelářský kontejner| obytný kontejner| Ušetřete a bavte se! 240cm x 600cm

Contain Haus Container |
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cena bez DPH
3,800 EUR
19 % DPH
722 EUR
Cena včetně DPH
4,522 EUR
ID Machinerypark
FHLH-6011-OP
Výrobce
Ostatní
Model
Contain Haus Container |
Kategorie
Kancelářský kontejner
Stav
Nové
Rok výroby
2022
Lokalita
58456 Witten
Německo


Rozměry

Délka
240 cm
Šířka
600 cm
Výška
261 cm

Technické údaje

Barva
Bílá
Ploché obaly | Postavte si to sami! | kontejnery | kancelářský kontejner| obytný kontejner| Ušetřete a bavte se! 2,40 x 6,00

Plochý kontejner (rozebraný)

Přímo od výrobce

Na místa montáže jsou dodávány ploché obaly, které se velmi snadno instalují. Kontejnery s plochým balením sestávající z podlahových, stropních, okenních, dveřních a sendvičových panelů, které se jednoduše zaklapnou do sebe, může koncový uživatel snadno sestavit. Flat Pack je skvělá příležitost pro ty, kteří chtějí levnější ceny!

Ušetřete a bavte se s plochými obaly

Kontejnery s plochým balením, které lze velmi snadno postavit na rovnou podlahu, se skládají ze stěn ze sendvičových panelů, horního a spodního rámu, stropu, podlahy, nástěnných sloupků, dveří a oken, které lze snadno uzamknout. Elektrické připojení je dokončeno montáží elektrické krabice.

Obecně je ekonomičtější, protože má výhodu, že se posílá v balíku.

Flat pack kontejnery se velmi snadno instalují, sestavte si vlastní kontejner

Plochý kontejner můžete nainstalovat ve dvou lidech. Všechny materiály jsou v plochém balení. Nejprve se plochý kontejner umístí na rovný povrch. Horní a spodní rám jsou od sebe odděleny. Kapsy na vysokozdvižné vozíky na plochých kontejnerech velmi usnadňují instalaci. Rohové sloupky jsou umístěny na spodním podvozku. Střešní panel se umisťuje na sloupky vysokozdvižným vozíkem nebo jeřábem. Mezi spodní a horní šasi jsou umístěny sendvičové panely. Základna je vyrobena z vláknocementu. Po umístění dveří a oken je kontejner připraven uzamčením.

Ekologické a ekologické ocelové ploché obaly

Ocelové konstrukce jsou 100% recyklovatelné materiály. V tomto ohledu je ocel odolná a šetrná k životnímu prostředí. Ocel, která je díky své struktuře tvrdým materiálem, nabízí velké výhody z hlediska odolnosti. Se svými oblastmi použití, tvrdostí a hodnotami pružnosti je jedním z nejcennějších přírodních stavebních materiálů. Ocel je hlavním důvodem pro preferenci kvůli její lehkosti a bezpečnosti.

Kvalita materiálu a řemeslné zpracování na nejvyšší úrovni

Materiály použité v kontejnerech Container Haus odrážejí naši kvalitu. Contain Haus dbá na citlivé a čisté zpracování. Prvořadou prioritou společnosti Contain Haus je poptávka a spokojenost zákazníka.


Výhody plochých obalů

Díky své cenové výhodě jsou ploché obaly absolutně levné.
Je to dobrá zábava pro ty, kteří mají rádi montážní a opravárenské práce.
Instalace je hotová za 4 hodiny.
Díky modulárnímu systému lze každý kus snadno vložit do slotu.
Pomocí instalační brožury, jejíž nákresy jsou snadno srozumitelné, a videa vysvětlujícího instalaci krok za krokem si snadno sestavíte svůj vlastní kontejner.
Kontejnery v plochém balení můžete přepravovat po násobcích (10 kontejnerů v plochém balení se vejde na nákladní auto) z jednoho místa na druhé. Tímto způsobem minimalizujete náklady na dopravu.
S plochými kontejnery jste mobilní a nezávislí. Jinými slovy, svůj kontejner si můžete vzít kamkoli a užívat si svobody, jako byste si s sebou vzali batoh, kdykoli budete chtít.
Svůj plochý kontejner si můžete přizpůsobit, jak chcete, a umístit dveře, okno, toaletu, koupelnové díly, kamkoli budete chtít.
Jednou z největších výhod plochých kontejnerů Contain Haus je jejich vysoká úroveň izolace.
Ploché kontejnery Contain Haus jsou navrženy tak, aby vydržely zemětřesení o síle 9,00.


Nerezové ploché obaly Contain Haus zůstanou nedotčené po celá desetiletí.
Ploché kontejnerové podlahy s vláknocementovým základem jsou poměrně odolné a k nerozeznání od betonu.
Ploché kontejnery mají spodní a horní šířku podvozku 15 cm.
Nádoby s plochým balením jsou tepelně odolné a vodotěsné.
Izolace je na velmi vysoké úrovni s 5 cm silnými sendvičovými panely, které tvoří stěny.
Kontejnery s plochým balením dobře izolují vlhkost a zvuk.


Ploché obaly můžete použít v mnoha oblastech

Flat pack kontejnery lze použít jako kancelářské kontejnery na stavbách, start-up projektech, farmách, zemědělských pozemcích, koronových testovacích jednotkách, sportovištích, pokladnách, koncertech, bazarech a mnoha podobných oblastech.

Nabízející

Contain Haus

Contain Haus

Pan Miguel Etura
Am Huchtert
58456 Witten
Německo

Komerční poskytovatelé

Kontaktovat nabízejícího

Lokalita

State: North Rhine-Westphalia
Near: Sprockhövel, Wetter (Ruhr).

Vypočítat trasu