Přejít na úvodní stranu

Úspěšně obchodovat na vynikající platformě pro stroje, speciální vozidla a služby

Machinerypark je hlavním mezinárodním online tržištěm pro použité a nové stroje, speciální vozidla a průmyslová zařízení. Naší platformě důvěřují obchodníci, výrobci a poskytovatelé služeb již od roku 2003.

Ať už chcete prodat, pronajmout nebo nabídnout služby:
Machinerypark je vždy Vaší první adresou pro úspěšné kontakty na zájemce.
Vaše inzeráty a oznámení se prezentují na celém světě v atraktivním rámci.

Zvláštní hodnotu klademe na individuální poradenství a kompletní servis – profitujte z naší zkušenosti!

Inzeráty prodej

Zde můžete nabízet stroje, speciální vozidla a průmyslová zařízení na celém světě a neomezeně využívat servis Machinerypark – první dva měsíce bezplatně!

Více informací

Inzerát pronájem

Pokud chcete stroj nebo speciální vozidlo pronajmout: S Vaším oznámením o pronájmu u Machinerypark najdou Vaši nabídku rychle zájemci z Vašeho regionu – včetně všech důležitých informací o modelu, ceně a lokalitě. Tato služba je pro Vás dva měsíce bezplatná!

Více informací

Bezplatné poptávky

Chcete koupit nebo pronajmout stroj a nenašli jste dosud nic vhodného? Potom umístěte jednoduše bezplatnou poptávku na naše tržiště! Jako registrovaný uživatel můžete nastavit svůj požadavek na stroj do kategorie a prezentovat početným nabízejícím na Machinerypark.

Více informací

Reklamní banner

Vaše nabídka v zorném poli: S bannerovou reklamou na Machinerypark přitáhnete pozornost pro Váš podnik nebo značku na celém světě.

Více informací